Ubytování Břeclav

V přízemí ubytování se nachází plně vybavená kuchyň (talíře, misky, hrnky, šálky, kuchyňské nádobí, hrnce, pánve, vařečky, naběračky, otvíráky, utěrky…) s mikrovlnnou troubou a lednicí, elektrickým dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí. Mezi vybavení patří také vinotéka, kde hostům nabízíme možnost zakoupení vín od místního vinaře.

V přízemí ubytování se nachází kuchyňská linka, stůl, židle a rozkládací pohovka a schody do podkroví. Dále koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. V podkroví jsou čtyři samostatná lůžka. K základnímu vybavení patří také lůžkoviny, povlečení, ručníky, čistící a mycí prostředky.

Ubytování je primárně určeno pro maximálně 4 osoby s ohledem zajištění co největšího pohodlí. Pokud ale potřebujete pouze přespat nebo se uskromníte, může zde pobývat i 5 – 6 osob. V přízemí je pohovka, která lze rozložit a může sloužit k přespání až 2 osob.

Na venkovní terase můžete posedět, v krbu si dle libosti ugrilovat.

Jelikož se ubytování nachází v opravdu klidné tiché části města, v řadové zástavbě v blízkosti řeky Dyje a lesa, je určeno zejména pro relaxaci, pohodu a klidnou dovolenou.

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Břeclav je ve vybraném období dostupné.